The Origin Color – Farba do włosów

the origin color farba do włosów

The Origin Color Pernamentna farba do profesjonalnej koloryzacji włosów wykonane w technologi NCR.

System Anti-Aging

The Origin Color to farba do włosów ze znakomitymi właściwościami Anti-Aging ponieważ sprawia, że włosy są jeszcze bardziej miękkie, błyszczące i nawilżone.

Doskonała koloryzacja – pod każdym względem

The Origin Color pernamentna  farba do włosów bogata jest w aminokwasy o bardzo silnym działaniu zmiękczającym i rewitalizującym włosy. Efekt przeciwstarzeniowy i ochronny.

Naturalny olej, który zapewnia doskonałe działanie nawilżające jest skutecznym dyspergatorem pigmentu. Podczas gdy utrzymuje włókno włosa w idealnym stanie przywracając równowagę włosów i skóry głowy.

Godnym uwagi jest fakt, że farba do wlosów bogata jest w aminokwasy, które posiadają silne właściwości wiążące z włóknami włosów. Dlatego farba do wlosów Nook dzięki swoim naturalnym cechom przywraca i chroni strukturę włosa, przywracając jeszcze bardziej elastyczność i witalność włosów.

The Origin Color Pernamentna koloryzacja aktywne składniki

The Origin Color aktywne składniki:

 1. Bio Białka Eko-Cert – Niewątpliwie zapewnia długotrwały kolor i krycie.
 2. Bio Olej Abisyński Eko-Cert – Nadaje włosom naturalny promienny blask doskonale nawilża włosy.
 3. Kompleks Aminokwasów Omega 6,9 – Wzmacnia i regeneruje oslabione włosy jest antyoksydantem, efekt anti-aging – odnawia i chroni struktórę włosa.

The Origin Color Technologia farby

Farby do włosów Nook zostały opracowane w najnowocześniejszej technologi NCR Technology Natural Color Retention – Co oznacza NATURALNE ZATRZYMANIE KOLORU. To specjalna, zaawansowana formuła, która jeszcze bardziej wychwytuje i zachowuje micro-pigmenty wewnątrz włókna włosa, farba do włosów Nook zapewnia nadzwyczajną trwałość koloru także przy włosach opornych i porowatych włosach.

The Origin Color Quinoa ziarno InkówQuinoa ziarno Inków

Uważane za ziarno starożytnych Inków, ponieważ komosa ryżowa (quinoa) jest uprawiana w Andach Ameryki Południowej i jest ważnym źródłem pokarmowym w regionie od 6000 lat i czczona niczym świętość.

Komosa ryżowa to białko idealne, ponieważ zawiera osiem niezbędnych aminokwasów, mająca silne powinowactwo do włókien włosów niewątpliwie

sprawia, że kolor włosów jeszcze bardziej jest wyraźny i pomaga utrzymać trwałość koloru. Bez wątpienia komosa ryżowa zwiększa absorpcję koloru podczas gdy proces koloryzacji istotnie pomaga zachować silniejszą, trwalszą barwę.

przywraca nawilżenie, wzmacnia strukturę włosów i naprawia uszkodzone i obciążone włosy. bogate w przeciwutleniacze i właściwości regenerujące, odnawia i chroni strukturę włosów, przywracając połysk, sprężystość i witalność.

Zalety:

 • przeciwutleniacz , efekt anti-aging
 • wyraźniejszy kolor
 • lepsze zachowywanie koloru
 • regeneracja
 • wzmocnione włókna włosów

Olej Abisyński

Niewątpliwie olej abisyński ma unikalną strukturę cząsteczkową inną od pozostałych substancji pochodzenia naturalnego. Dlatego zawiera wysoki procent nienasyconych kwasów tłuszczowych C22 Omega-9.

ponieważ zapewnia doskonałe działanie odżywcze i jest bardzo                  skutecznym dyspergatorem pigmentów.

Jest wysoce odporny na utlenianie i degradację termiczną, jeszcze bardziej  chroni przed podrażnienieniami chemicznymi.

Olej Abisyński zapewnia łatwość w układaniu włosów, daltego zwiększa połysk i wzmocnia włókna włosów.

Olej abisyński jest bogaty w kwas linolowy, kwas tłuszczowy omega 6,  dlatego jest jeszcze bardziej pomocny w regeneracji skóry i włosów oraz kwas tłuszczowy omega .

Zalety:

 • zapewnia doskonałe nawilżenie
 • zwiększa naturalny połysk włosów
 • nadaje naturalny blask
 • wzmacnia i regeneruje osłabione włosy
 • przywraca równowagę skórze

Farba zachowuje mikro-pigmenty wewnątrz struktry włosów, co w rezultacie gwarantuje wyjątkowo długotrwały kolor i dogłębne działanie odżywcze.

The Origin Color Doskonałe krycie

Doskonale kryje szarość, nawet naturalne refleksy, idealnie roświetla o 4 odcienie, doskonały efekt i idealny kolor nawet przy zniszczonych i trudnych włosach.

the origin color technologia farby

Stechiometria molowa

Ponieważ ważnym aspektem jest, że stechiometria molowa opiera się na zasadzie matematycznej, w związku z tym zgodny jest z stężeniem molowym barwnika i jest równe stężeniu molowemu sumy innych łączników barwiących.

stechiometria molowa

The Origin Color Szeroka gama 89 odcieni

Pernamentna farba The Origin Color oferuje 89 różnych odcieni, w rezultacie podczas gdy zmieszamy te kremowo-żelowe farby do włosów, możemy uzyskać jeszcze większy wybór kolorów.

Podsumowanie

Reasumując to niewątpliwie doskonała pernamentna farba do włosów, która z pewnością idealnie kryje i regeneruje włosy.

Korzyści płynące ze stosowania farb – The Origin Color

 • doskonałe pokrycie siwych włosów
 • jednorodność i naturalność refleksu
 • nadzwyczajny połyk oraz jedwabistość
 • precyzyjne rozjaśnienie ponad 4 odcienie
 • zaawansowane działanie kosmetyczne i lecznicze
 • całkowita ochrona skóry i włosów dzięki zastosowaniu formuły o niskiej zawartości amoniaku, pozbawionej PPD ( Parafenylodiaminy)
 • łatwa w zmywaniu
 • ma przyjemny zapach

Masz pytanie?

W celu kontaktu prosimy o skorzystanie z poniższego formularza. Odpowiemy tak szybko, jak to będzie możliwe.

  Captcha *