Smart Color koloryzacja włosów w 10 minut

color smart farba do wlosow

Maxima Smart Color to błyskawiczna koloryzacja włosów, która pozwoli Ci, poświęćić więcej czasu dla siebie i twoich bliskich. Wydaje się bez wątpienia, że w dzisiejszych czasch nie wszystkie kobiety mają wystarczająco dużo wolnego czasu, aby udać się do swojego fryzjera.

Szybka i precyzyjna koloryzacja włosów z farbami Smart Color

Z doświadczenia w świecie koloru Nook rodzi się inteligentna farba do włosów, szybka i delikatna, która odświeży twój wygląd w zaledwie 10 minut. Koloryzacja Nook oferuje 30 błyskawicznych farb do włosów w odcieniach, precyzyjnie dobranych oraz zdolnych do uwolnienia mocy mikropigmentów dlatego w zaledwie w 10 minut, pozwalając na wykonanie ekspresowych usług takich jak:

 • retusz oraz korekta koloru
 • pokrycie odrostów siwych włosów
 • koloryzacja ton w ton
 • rozjaśnianie do 3/4 tonów
 • odświeżenie i wykonanie głębokich refleksów

farba do włosów smart color czas pracyJak działa koloryzacja Smart Color?

Color Smart jest systemem profesjonalnej, utleniającej koloryzacji trwałej o niskiej zawartości amoniaku, posiadającym Wegańską formułę, bez p- Fenylenodiaminy (PPD). Farba do włosów Color Smart daje twoim włosom niesamowite rezultaty i korzyści.

Smart Color korzyści:

 • Perfekcyjne pokrycie siwych włosów, także najbardziej modnymi odcieniami
 • Długotrwała i doskonała trwałość koloryzacji
 • Niska zawartość amoniaku, mniej oparów amoniaku
 • Nie zawiera p- Fenylenodiaminy (PPD)
 • Żywe oraz błyszczące refleksy
 • Niezawodne i długotrwałe rezultaty kolorystyczne
 • Działanie odżywcze, regenerujące, jak i zmiękczające
 • Maksymalna ochrona włosów oraz skóry głowy
 • Kremowa testura, którą szybko i łatwo się nakłada oraz spłukuje
 • Przyjemny zapach

Paleta kolorów farby Smart Color Nook

29 Odcieni + 1 Neutralne Intensywne, innowacyjne barwy, dla świetlistej usługi koloryzacji, dla wibrującego oraz doskonałego pokrycia siwych włosów.

farba do włosów smart color paleta kolorów

Technologia farby NCR – Technology Natural Color Retention

Jest rezultatem doskonałej synergii cennych składników roślinnych oraz najbardziej zaawansowanych badań w dziedzinie kosmetyki, stosowanych w świecie profesjonalnej koloryzacji. Technologia farby do włosów Nook pozwal przede wszystkim na doskonałe krycie siwizny w tak, krótkim czasie.

Mikropigmenty strukturalne

Przedewszystkim wspierane przez aminokwasy roślinne, wymagają mniejszego rozwarcia łodygi włosa, przez co wnikają szybciej, przyspieszając proces koloryzacji. Wiążąc się z włóknem włosa wydłużają trwałość i stabilność koloru, uzyskując w ten sposób doskonałe krycie oraz intensywny kolor o żywych, błyszczących refleksach.

Mix wegańskich aminokwasów

Wspierane przez aminokwasy roślinne, wymagają mniejszego rozwarcia łodygi włosa, przez co wnikają szybciej, przyspieszając proces koloryzacji. Wiążąc się z włóknem włosa wydłużają trwałość i stabilność koloru, w rezultacie uzyskując w ten sposób doskonałe krycie a kolory, są jeszcze bardziej intensywne kolor o żywych, błyszczących refleksach.

Stechiometria cząsteczkowa

Niewątpliwie to system opierający się na matematycznej zasadzie, według której stężenie molowe barwnika bazowego jest równe stężeniu molowemu sumy innych barwników wiążących (pigmentów refleksu), co gwarantuje jeszcze bardziej niezwykłą trwałość oraz maksymalną jednolitość rezultatu kolorystycznego.

ochrona wlosów

Ochrona twoich włosów i skóry głowy

Ekologiczne, certyfikowane składniki roślinne pomagają wzmacniać wewnętrzną strukturę włosa. Ułatwiają wiązania jonowe ze strukturą keratynową włosa; głęboko wnikają do włókna włosa, przywracając jego naturalne właściwości.

Reasumując-mix aminokwasów pochodzenia roślinnego o działaniu biomimetycznym w rezultacie jest w stanie naśladować aktywność keratyny strukturalnej włosa, działa w sposób synergiczny, aby polepszyć jakość i elastyczność włosa, chroniąc go przed stresem termicznym, zmniejszając jego puszenie, elektryzowanie oraz ułatwiając rozczesywanie, zwiększając przy tym połysk, jak i miękkość.

Najczęsciej zadawane pytania?

Czy The Smart Color to koloryzacja pod każdym względem?
Tak, The Smart Color jest koloryzacją utleniającą, która pozwala na uzyskanie pokrycia siwych włosów w 100%.

Czy The Smart Color pokrywa siwe włosy czy tylko je maskuje?
Za pomocą The Smart Color można uzyskać 2 rodzaje efektów pokrycia: można pokryć siwe włosy w klasyczny sposób lub wykonać krycie bardziej błyszczące, na podstawie zastosowanego stosunku zmieszania.

Czy za pomocą The Smart Color mogę wykonać wszystkie rodzaje usług, tak jak w przypadku tradycyjnej koloryzacji utleniajęcej?
The Smart Color jest koloryzacją utleniającą, lecz przeznaczoną do wykonywania szybszych usług, dlatego też, nie zaleca się przeprowadzania niektórych usług czy mixów usług, które wymagają więcej czasu.

Jak to jest możliwe, że The Smart Color pokrywa siwe włosy w zaledwie 10 minut?
The Smart Color działa na tej samej zasadzie, co koloryzacje utleniające, jednak w czasie o wiele krótszym, ze względu na swoją specjalną formułę, która ułatwia wnikanie pigmentów do włosa.

W jakim stosunku zmieszania należy stosować farbę?

Przy pomocy The Smart Color możesz wybrać 3 sposoby mieszania farby:
1:1 aby uzyskać jeszcze bardziej intensywne i szybkie krycie u nasady,
1:1,5 aby uzyskać szybkie oraz błyszczące krycie u nasady,
1:2 dla nadania refleksów, intensyfikacji, koloryzacji długości i końcówek, jeśli to konieczne, w trakcie czasu pozostawienia farby u nasady.

farba do włosów the smart colorCzy mogę zmieszać The Smart Color z The Virgin Color oraz z The Origin Color?
Nie. Z Virgin Color lub z The Origin Color czy też innymi rodzajami koloryzacji. Mieszanie z innymi koloryzacjami nie jest prawidłowe z chemicznego punktu widzenia produktu i redukuje efekt końcowy usługi.

Jakie środki ostrożności są niezbędne przy stosowaniu farby?
Podczas gdy aplikacja farby, szczególnie w celu pokrycia odrostu, musi zostać przeprowadzona w bardzo precyzyjny sposób, z pominięciem włosów już pofarbowanych.

Czy stosując farbę Nook mogę nałożyć mieszankę odcieni naturalnych i tych najbardziej modnych na długości oraz końcówki?
Sugerujemy, aby nakładać na długości i końcówki (kiedy to konieczne oraz jeśli są już pofarbowane) tylko odcienie najbardziej MODNE, w stosunku zmieszania 1:2, aby podkreślić żądany refleks i nadać połysku końcówkom.

Trwałość farby jest taka sama jak po koloryzacjach tradycjonalnych?
Tak jak w przypadku wszystkich profesjonalnych, trwałych koloryzacji utleniających, efekty otrzymanej koloryzacji są tutaj trwałe i pozostają na długo.

Czy mogę zastosować źródło ciepła w trakcie czasu nałożenia The Smart Color?

Tak jak przy innych koloryzacjach utleniających, również podczas stosowania The Smart Color, ze względu na jego szybkość działania, nie zaleca się używania źródeł ciepła.

podsumowanie

Podsumowanie

Farba do włosów Smart color nie zawiera składnika PPD – Co minimalizuje ryzyko podrażnienia nadwrażliwości. Farba zawiera znikome ilości amoniaku co zwiększa poszanowanie dla zdrowia włosów. Baza farby to kremowo żelowa konststencja, która precyzyjnie przylega do włosa.

Farba do włosów Smart Color ma przyjemny zapach co przekłada się na na przyjemniejszą usługę. Wysokie bezpieczeństwoprzy skórze bardziej wrażliwej, dzięki specjalnym składnikom o działaniu ochronnym, jak i konserwującym oraz znacząco zredukowanym czasom nałożenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Captcha *

Masz pytanie?

W celu kontaktu prosimy o skorzystanie z poniższego formularza. Odpowiemy tak szybko, jak to będzie możliwe.

  Captcha *