O firmie

Queenfryz Professional Hurtownia | Sklep

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2000 roku. Firma Queenfryz Professional zajmuje się sprzedażą profesjonalnych artykułów fryzjerskich i kosmetycznych. W naszej ofercie znajdują się produkty z najwyższych półek, produkowane przez jedne z najbardziej cenionych marek na rynku, jak np. BeaverFanolaFramesi czy Maxima.

Umożliwiamy zakup artykułów zarówno dla profesjonalnych salonów fryzjerskich i kosmetycznych, jak i klientów indywidualnych. Dbamy nie tylko o ładny wygląd włosów, ale również o ich zdrowie. Piękne i zadbane włosy to nasz priorytet, dlatego też wspinamy się na wyżyny swych możliwości, aby dostarczyć naszym klientom jak najlepszy produkty.

Państwa zadowolenie jest dla nas sprawą pierwszorzędną, w związku z czym dokładamy wszelkich starań, aby zakupy w naszym sklepie były zawsze satysfakcjonujące, a zamówienia realizowane były w błyskawicznym tempie. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielą porady, zakupy w naszym sklepie stają się czystą przyjemnością.

Regionalna dystrybucja

Beaver

- Professional

Framesi

- Professional

Fanola

- Professional

Maxima

- Professional

Co oferujemy jaki jest nasz cel!

Zajmujemy się sprzedażą profesjonalnych artykułów fryzjerskich i kosmetycznych. W naszej ofercie znaleźć można produkty z najwyższych półek, produkowane przez niezwykle cenione za jakość marki na rynku, takie jak np. Beaver, Fanola, Framesi czy Maxima.

Co oferujemy? 

Tylko profesjonalne kosmetyki!

Piękne i zadbane włosy to nasz priorytet, dlatego też wspinamy się na wyżyny swoich możliwości, aby dostarczyć Państwu jak najlepszy produkty. Zadowolenie klientów jest dla nas sprawą pierwszorzędną, w związku z czym dokładamy wszelkich starań aby zakupy w naszym sklepie były zawsze satysfakcjonujące.

Nasz cel! 

Zadowolenie naszych klientów!