O firmie

Queenfryz Professional hurtownia fryzjerska Toruń jesteśmy firmą z 22-letnim, doświadczeniem w branży fryzjerskiej. Przez ten czas rozwijamy, naszą działalność wprowadzając nie tylko nowości na nasz rynek, ale również nowe umiejętności w doradzaniu naszym klientom.

PRODUCENCI

Queenfryz Hurtownia Fryzjerska Toruń

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2000 roku. Hurtownia fryzjerska Queenfryz Professional zajmuje się sprzedażą profesjonalnych artykułów fryzjerskich i kosmetycznych. W naszej ofercie
znajdują się produkty z najwyższych półek, produkowane przez jedne z najbardziej cenionych marek na rynku globalnym, jak np. Beaver Professional, Framesi, Maxima czy Luxury Hair Pro. Umożliwiamy zakup artykułów zarówno dla profesjonalnych salonów fryzjerskich i kosmetycznych, jak i klientów indywidualnych. Dbamy nie tylko o ładny wygląd włosów, ale również o ich zdrowie. Piękne i zadbane włosy to nasz priorytet, dlatego też wspinamy się na wyżyny swych możliwości, aby dostarczyć naszym klientom jak najlepszy produkty. Państwa zadowolenie jest dla nas sprawą pierwszorzędną, w związku z czym dokładamy wszelkich starań, aby zakupy w naszym sklepie były zawsze satysfakcjonujące, a zamówienia realizowane były w błyskawicznym tempie. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielą porady, zakupy w naszym sklepie stają się czystą przyjemnością.
Strona główna

Masz pytanie?

W celu kontaktu prosimy o skorzystanie z poniższego formularza. Odpowiemy tak szybko, jak to będzie możliwe.

    Captcha *