Framesi Pure Pigment

framesi farba do włosów pure pigment

Framesi Pure Pigment to nie tylko niesamowite i długotrwałe efekty chromatyczne, lecz także zdrowsze, mocniejsze oraz bardziej błyszczące włosy. Koloryzacja tak różna od każdej innej ze względu na swoje kwaśne pH, która tworzy intensywne odcienie na najbardziej kruchych i porowatych włosach.

Pigment bezpośredni

Framcolor Pure Pigment Plus, wraz z trzema seriami odcieni, jest farbą dla kobiety dynamicznej, szalenie dbającej o swój wygląd, jak i o siebie. To dla niej skuteczna oraz wydajna usługa, która jest także zabiegiem upiększającym dla włosów.

Technologia Hyper-Hydro

Głębokie nawilżenie i brak substancji alkalizujących, to sekret farby, która sprawia, że włosy stają się mocniejsze i bardziej błyszczące.

framesi pure pigment technologia hyper-hydro

Fitokompleks najnowszej generacji gwarantuje równowagę hydro-lipidową, nadając włosom zniszczonym i delikatnym, zdrowego wyglądu. Kwaśne pH zapewnia zwartośd łodygi włosa, blokując cząsteczki barwnikowe, również w miejscach najbardziej porowatych oraz łatwo narażonych na utratę koloru.

Framesi Pure Pigment Aktywne składniki:

Wyciąg z kory brzozy-Roślina pochodząca z Alaski i Syberii/ z dalekiej północy, która jest odporna na intensywne zimno, gdyż rozwinęła mechanizmy magazynowania wody takie jak Betulina, zawarta w korze, substancja o wyraźnych właściwościach nawilżających. Łodyga bardziej miękka, zwarta oraz silniejsza.

Olej z nasion Opuncji figowej-W odmianie, która rośnie w ekstremalnym klimacie Meksyku, Australii i Ameryki Łacioskiej. Olej pozyskiwany z tłoczenia na zimno jej nasion, bogaty jest w witaminę E, fitosterole oraz niezbędne kwasy tłuszczowe o właściwościach przeciwutleniających. Włosy z połyskiem, błyszczący i trwały kolor.

Lecytyna sojowa ( bez GMO )-Przypomina barierę lipidową włosów i skóry głowy, ma działanie ochronne, przywraca także równowagę. Kompletna ochrona koloru, która jest także zabiegiem.

Proste w użyciu pigmenty

Framesi Pure Pigment 16 odcieni naturalnych i żywych kolorów Crayzy gotowe do natychmiastowego nałozenia. Pure Pigment to 100% natychmiastowego połysku o kwaśnym ph (6.0) i długotrwałym działaniu. Farba cechuje się wielofunkcyjnoscią bardzo bogata w składniki odżywcze dla włosa restrukturyzuje je w 100% refleksuje je.

Paleta kolorów Framesi Pure Pigment

framesi pure pigment paleta kolorów

Właściwości farby Framesi Pure Pigment

Pigmenty Framesi bezpośrednie gotowe do użycia kwaśnym ph, które nie otwiera łuski włosa, na to narażonej, przez co kolor staje się bardziej trwały, a włosy bardziej zwarte i błyszczące. Można mieszać odcienie, aby uzyskać nieskończoną paletę barw.

Usługa w salonowa

Personalizacja wyglądu za pomocą usługi, która działa jako zabieg w trakcie koloryzacji. Tonowanie. Rozjaśnianie i jednoczesna koloryzacja. Maksymalne wyrażenie kreatywności.

framesi farba do włosówZdrowsze włosy

Phyto-Complex najnowszej generacji gwarantuje równowagę hydrolipidową włosów, dzięki czemu nadmiernie zmanipulowane, kruche włosy wyglądają i są zdrowsze. Innowacyjna technologia opracowana specjalnie w celu uzupełnienia i naprawy porowatych, zniszczonych włosów.

Podsumowanie

Fraba Framesi Pure Pigment to obowiązkowa koloryzacja dla włosów zniszczonych i rozjaśnionych włosów, które zostały pozbawione swojego naturalnego blasku. Kwaśna formuła produktu o niskim ph zamyka. łuskę zwierajac łodygę włosa zatrzymując kolor w najbardziej porowatych częściach włosach, które są najbardziej narażone na utratę koloru. Im bardziej porowate i zniszczone włosy, tym bardziej czyste kolory pigmentu plus.

Masz pytanie?

W celu kontaktu prosimy o skorzystanie z poniższego formularza. Odpowiemy tak szybko, jak to będzie możliwe.

    Captcha *