Seria Magic ArganOil Discipline To nowy program przeciw niesfornym włosom, z precyzyjnie dobranymi ekocertyfikowanymi składnikami organicznymi i olejem arganowym, zaprojektowane aby zdyscyplinować, odżywić i chronić niesforne, zbuntowane, łamliwe i odwodnione włosy, zarówno te cienkie jak i gęste, oraz pozostawić nadzwyczajnie gładkie efekt, kontrolując objętość i nadmiar wilgotności.

Ten problem ma wiele przyczyn, począwszy od zabiegów chemicznych po urządzenia do stylizacji włosów, takie jak prostownice lub suszarki do włosów. Efekt jest jak zwykle taki sam; Włókna włosów niszczą się, a włosy stają się szczególnie kędzierzawe, niesforne, zbuntowane, a sytuacja pogarsza się, gdy wilgotność w atmosferze wzrasta.

 

Maxima Magic ArganOil Discipline

Aktywne składniki: Biocertyfikowany Olej Arganowy, Olej z Daktylowca Pustynnego, Olej z Opuncji Figowej, Kompleks Aminokwasów Wegańskich.

 

 

Włosy kędzierzawe są synonimem suchości; innymi słowy, brakuje im nawilżenia i naturalnych olejków. Zewnętrzna warstwa naskórka staje się szorstka, co sprawia, że włosy stają się bardziej porowate, pozwalając cząstkom pary wodnej “przyklejać się” do włosów i sprawiają, że włosy się “puszą”.

INNE PRZYCZYNY
• częste zabiegi chemiczne
• ekspozycje na ciepło, wiatr i zanieczyszczenia
• włosy poddane zabiegom mechanicznym i termicznym

Nuta
Delikatny zapach kwiatów i intensywne, pudrowe nuty: niepowtarzalny, kobiecy i wyrafinowany zapach serii DISCIPLINE to hołd dla każdej kobiety!