Maxima The Origin Color Trwały innowacyjny system do profesjonalnej koloryzacji. Gama Origin Color oferuje 89 różnych odcieni, a poprzez zmieszanie tych kremowo-żelowych barwników, można uzyskać jeszcze większy wybór kolorów. Zachowuje mikro-pigmenty wewnątrz struktry włosów, co gwarantuje wyjątkowo długotrwały kolor i dogłębne działanie odżywcze. Doskonale kryje szarość, nawet naturalne refleksy, idealnie roświetla o 4 odcienie, doskonały efekt i idealny kolor nawet przy zniszczonych i trudnych włosach.

Dzięki wyrafinowanemu i wydobywającemu się zapachowi (bez alergenów), masz chwilę odprężenia w czasie koloryzacji. Jest on dostępny w 100 ml tubkach i jego kremowo-żelowa konsystencja umożliwia szybką i łatwą aplikację: Szybki do zmieszania – Prosty w użyciu – Łatwy do spłukania.

 

Właściwość ANTI-AGING

sprawia, że włosy są miękkie, błyszczące i nawilżone, gwarantując maksymalną pielęgnację zarówno dla skóry i włosów.

 

 

 
 

Nadzwyczajne korzyści dla włosów i skóry Odżywia, nawilża i wzmacnia włókna. Przywraca intensywny połysk, sprężystość i gładkość. Gwarancję maksymalnej pielęgnacji zarówno dla skóry i włosów Ułatwia stylizację Efekt ochronny i przeciwutleniający.