Brazilian Keratin Smoothing Complex do głębokiej odbudowy włosów! Innowacyjny zestaw do keratynowego wygladzenia włosów firmy NOVEX prosto z Brazylii. Szybkie i proste wygładzenie oraz odżywienie włosów połączone w jednym zestawie. Zabieg Brazilian keratin Smoothing jest jednym z elementów całej linii Brazilian Keratin, kosmetyków marki NOVEX. Linia kosmetyków Brazilian Keratin zawiera dużą dawkę naturalnej głęboko odżywczej keratyny, która wchłaniając się we włosy wzmacnia strukturę, pielęgnuje i mocno rewitalizuje włosy.

Nadaje włosom połysk i miękkość oraz przywraca naturalny, zdrowy wygląd. Dla kogo jest przeznaczony zabieg keratynowej odbudowy włosów ? – Zabieg ten jest przeznaczony dla osób, które na co dzień zmagają się z przesuszonymi, puszącymi się oraz trudnymi do ułożenia włosami. Zabieg ten szczególnie jest dedykowany dla osób, które przeprowadzają chemiczne zabiegi na swoich włosach – farbowanie, rozjaśnianie i inne zabiegi chemiczne które uszkadzają włosy.

 

NOVEX BRAZYLIJSKIE – WYGŁADZENIE KERATYNOWE

 Nadaje włosom połysk i miękkość oraz przywraca naturalny, zdrowy wygląd.

 

 

Sposób użycia:

1) – Umyj włosy masując delikatnie szamponem novex Brazilian Keratin numer 1
2) – Nałóż keratynę Max keratin z pojemnika nr 2 i odczekaj około 7 minut. Nie spłukuj
3) – Nałóż odżywkę keratynową Deep Conditioning z pojemnika numer 3 na włosy równomiernie i odczekaj 20 minut. Spłucz dokładnie
4) – Nałóż małą ilość odżywki Brazilian Keratin Leave in Blindagem na włosy i rozprowadź równomiernie. Pozostaw do wchłonięcia i modeluj włosy według uznania suszarką. Możesz też przeprasować włosy prostownicą aby uzyskać efekt wygładzonych i wyprostowanych włosów.