Bondolux to system, który niezawodnie chroni włosy przed uszkodzeniami w trakcie zabiegów chemicznych; dzięki temu rozjaśnianie i koloryzacja stają się bezpieczne dla włosów, jak nigdy wcześniej w historii fryzjerstwa. Bondolux nie tylko naprawia uszkodzone wiązania, ale tworzy nowe połączenia między mostkami. To najskuteczniejszy sposób na odbudowę zniszczonej struktury włosów. Włosy stają się pełne blasku, są zdrowe i mocne. Produkty Bondolux wzbogacone zostały w kompleks NAC, wyciąg z ryżu, bambusa oraz mieszankę aminokwasów. Wypróbuj Bondolux i odkryj rewolucyjne produkty, które całkowicie odmieniły świat fryzjerstwa.

 

BONDOLUX – KIT

Bondolux System Który niezawodnie chroni włosy przed uszkodzeniami w trakcie zabiegów chemicznych.

 

 

Bondolux Kit Protection

APLIKACJA Z FARBĄ

Wymieszać farbę z aktywatorem w miseczce jak zwykle. Do gotowej mieszanki dodać 1 ml Bondolux No.1 na każde 10 g/ml farby użytej w mieszance. Np. jeśli użyto 50 ml farby + 50/75 ml aktywatora – należy dodać 5 ml Bondolux No.1. Mieszankę na włosach pozostawić wg. instrukcji, po upływie wymaganego czasu dokładnie spłukać produkt oraz umyć włosy szamponem. Następnie na wilgotne, umyte włosy nałożyć Bondolux No.2, dostosowując ilość produktu do długości włosów. Pozostawić na min. 5 min., następnie włosy dokładnie spłukać i wysuszyć suszarką.

INTENSYWNY ZABIEG DO WŁOSÓW ZNISZCZONYCH

Przygotować mieszankę 10 ml BONDOLUX No.1 oraz 15 ml Bondolux No.2, zaaplikować na całej długości włosów od nasady aż po końce. Pozostawić na 15 min pod źródłem ciepła, następnie dokładnie zmyć. Na wilgotne, umyte włosy nałożyć Bondolux No.2 w ilości dostosowanej do długości włosów. Pozostawić na minimum 3 min., następnie dokładnie spłukać i wysuszyć.

ZASTOSOWANIE Z ROZJAŚNIACZEM (przy każdej technice rozjaśniania)

Wymieszać farbę z aktywatorem w miseczce jak zwykle. Do gotowej mieszanki dodać 2 ml Bondolux No.1 na każde 10 g proszku użytego w mieszance. Np. jeśli użyto 30 g proszku + 60 ml aktywatora – należy dodać 6 ml Bondolux No.1. Mieszankę na włosach pozostawić wg. instrukcji, po upływie wymaganego czasu dokładnie spłukać produkt oraz umyć włosy szamponem. Na wilgotne, umyte włosy nałożyć Bondolux No.2 w ilości dostosowanej do długości włosów. Pozostawić na min. 5 min., następnie dokładnie spłukać i wysuszyć suszarką.

ZASTOSOWANIE Z FARBĄ ROZJAŚNIAJĄCĄ (1:2)

Wymieszać farbę z aktywatorem w miseczce jak zwykle. Dodać 7,5 ml Bondolux No.1 na każde 50 g/ml farby użytej w mieszance. Np. jeśli przygotowano 50 ml farby + 100 ml aktywatora – dodać 7,5 ml Bondolux No.1. Pozostawić mieszankę na włosach wg. instrukcji, po upływie wymaganego czasu dokładnie umyć włosy szamponem. Na wilgotne, umyte włosy należy nałożyć Bondolux No.2 w ilości dostosowanej do długości włosów. Pozostawić na minimum 5 min., następnie dokładnie spłukać i wysuszyć.

PIELĘGNACJA W DOMU PO KAŻDYM ZABIEGU

Raz na 2 tygodnie stosować Bondolux No.3 na wilgotnych, umytych włosach. W przypadku bardzo uszkodzonych włosów – raz na tydzień. Pozostawić produkt na włosach na 5 min, tak aby dokładnie wniknął do środka, następnie spłukać i wysuszyć.