Menu
Tel: 56 653-95-60

Godz: otwarcia:
pon-pt: 09:00 - 17:00
sob: 09:00 - 14:00

Queenfryz Professional, ul.Mostowa 15, 87-100 Toruń
sklepqueenfryz@sklepqueenfryz.pl

Skip to Content

Blog

Novex Brazylijskie Wygładzenie keratynowe

Brazilian Keratin Smoothing Complex do głębokiej odbudowy włosów! Innowacyjny zestaw do keratynowego wygladzenia włosów firmy NOVEX prosto z Brazylii. Szybkie i proste wygładzenie oraz odżywienie włosów połączone w jednym zestawie. Zabieg Brazilian keratin Smoothing jest jednym z elementów całej linii Brazilian Keratin, kosmetyków marki NOVEX. Linia kosmetyków Brazilian Keratin zawiera dużą dawkę naturalnej głęboko odżywczej keratyny, która wchłaniając się we włosy wzmacnia strukturę, pielęgnuje i mocno rewitalizuje włosy.

Więcej

Beaver Professional Interbond Conditioning System

Poznaj nową linię inteligentnych kosmetyków odżywiającej marki Beaver Professional, dzięki nowej technologi ICS system, która została wzbogacona w 19 odmian aminokwasów o potrójnej masie cząsteczkowej, pochodzącej z naturalnego włosa dzięki, której ułatwia wnikanie składników do trzonu włosa, odbudowując stan każdego pasma.

Więcej

Framesi Shimmer Decolor B

Pierwszy w Polsce rozjaśniacz do włosów o natychmiastowym działaniu aktywacja poprzez żelazko Framesi Shimmer Decolor B dekolorant w płynie, bez spłukiwania. Skuteczny na włosy naturalne oraz farbowane. Framesi Shimmer Decolor B rozjaśnia do 2 poziomów, stosowany na włosy suche po zakończeniu stylizacji w celu nadania perfekcyjnego wyglądu poprzez błyszczące trójwymiarowe kontrasty. Natychmiastowy, prosty, gotowy do użycia.

Więcej

Bondolux KIT System chroniiący włosy przed zabiegami chemicznymi

Bondolux to system, który niezawodnie chroni włosy przed uszkodzeniami w trakcie zabiegów chemicznych; dzięki temu rozjaśnianie i koloryzacja stają się bezpieczne dla włosów, jak nigdy wcześniej w historii fryzjerstwa. Bondolux nie tylko naprawia uszkodzone wiązania, ale tworzy nowe połączenia między mostkami. To najskuteczniejszy sposób na odbudowę zniszczonej struktury włosów. Włosy stają się pełne blasku, są zdrowe i mocne. Produkty Bondolux wzbogacone zostały w kompleks NAC, wyciąg z ryżu, bambusa oraz mieszankę aminokwasów. Wypróbuj Bondolux i odkryj rewolucyjne produkty, które całkowicie odmieniły świat fryzjerstwa.

Więcej

Absolutna Nowość Framesi Morphosis RE Structure Hair Treatment Line

Nowa linia Framesi Morphosis Re Structure przeznaczona do włosów zniszczonych. Silna rekonstrukcja włosów na bazie wiodących składników takich jak kolagen morski hydrolizowany, proteiny perły hydrolizowanej, krzem, Witamina E, kwas hialuronowy, gliceryna. Umożliwia wewnętrzną odbudowę rdzenia włosa. Nadaje włosom miękkość, połysk i witalność.

Więcej